Aktuality 2012

30.12.2013

Dnes slaví naše Texi krásné 10. narozeniny, přejeme jenom to nejlepší a ještě spoustu veselých let s námi :) A zároveň slaví naše "B" děti své 6. narozeniny, přejeme jim hlavně zdraví a spoustu radosti :)


18.12.2013

Naše "Ačka" dnes oslavily své 7. narozeniny. Přejeme jen to nejlepší, hlavně spoustu zdraví a radosti :)


4.9.2013

Dnes jsme se rozloučili s naší hnědulínou Májenkou, i v jejím úctyhodném věku (v prosinci by měla 14let) byla veselá a spokojená...kdo ji zná, ví, že byla prostě vyjímečná. Jsme rádi, že jsme s ní mohli strávit část našeho života, nikdy nezapomeneme...


10.-24.8.2013

Další 14ti denní tábor za náma, tentokrát jsme byli na Babí Hoře na táboře kníračů. Efreyka si zkusila poprvé stopovat a vypadá, že z ní něco bude :) To samé Infi, po x letech jsme opět šly na stopu a moc se jí to líbilo. Takže ve stopování pokračujeme :) Jezdili jsme na cvičák do Nivnice, kde jsme si udělali nějakou poslušnost a potom se kousalo. Infi opět po x letech zkusila kousat a nejspíš jí došlo, že se může tahat i s někým jiným, než semnou :) Pár dní před odjezdem se mi povedlo pochroumat kotník, takže jsem nepříjemný kopec k chatkám zdolávala s berlema :)

(foto: Karolína Svobodová, Kristýna Bránková)

17.8. jsme se vypravili na neof. závody do Holešova, které pískala naše Kačka Crashová a proto jsem dostala ke svým 3 holkám ještě pana Crashe :) Bylo to poměrně náročné, v pokročilých L bylo 6 týmů z toho já 3x :) Ejka v začátečníkách obsadila s nejrychlejším časem a jednou shozenou v agility i jumpingu 2.místo. Se všema velkýma jsem se v agility diskvalifikovala, za to v jumpingu jsme obsadili všechny medailové pozice :) Texi na 1. místě, Crash na 2. a Infi na 3. místě. Parkury od Kačky byly hezké a zajímavé jako vždy :)


27.7.2013

Proběhly v Hodoníně oficiální závody, Texi běhala v kategorii veteránu, kde získála v jumpingu, agility i součtu 1.místo :) Infi měla opět jeden ze svých lepších dnů, běhala fakt krásně, v agility jsme i s mým pádem skončila na 6. místě, s jednou odmítačkou, která nebyla při pádu :) Jumping se nám povedl čistě na 2.místo a v součtu nám to hodilo taky 2.místo :) I přes neskutečné horko to byly zase jednou vydařené a pohodové závody, se super lidma :)


13.-26.7.2013

Tak je za námi dlouho očekávaných 14 dní na táboře ve Zbraslavi. První týden jsem strávila s mládežníkama opět jako trenérka agility, zájemců o agility bylo letos opravdu hodně. Spousta z nich již základy má, někteří si to přišli vyzkoušet poprvé, všichni byli šikovní a nejradši by ani nenechali pejsky odpočívat :) Další týden byl zaměřen přeávžně na obrany a poslušnost s Jožkou Š. a Martinem M., pár lidi si příšlo vyzkoušet agility, ale hlavně jsme s Jančou a maliňákama měli čas si pořádně každý den potrénovat. Počasí vyšlo dobré, jenom by nemuselo být takové horko, to jsme snad na Zbraslavi ještě nezažili :) Jsem ráda, že jsem byla na tyto dva skvělé tábory pozvána a doufám, že pojedu opět i příští rok :)

20.7. jsme si odskočily na neof. závody do Brna, kde Ejka zaběhla krásný jumping, s jednou shozenou tyčkou a skončila na 2. místě, v agility už jsme se trošku zamotaly :)

25.7. dnes oslavily naše E děti 2. narozeniny, všem přejeme jenom to nejlepší :)


4.-7.7.2013

Tento prodloužený víkend se na cvičáku v Hodoníně konal sraz brabantíků, kterého jsem se již po několikáté účastnila jako trenérka agility a rozhodčí závěrečného závodu. Všichni byli moc šikovní, doufám, že ti, kteří agility zkusili poprvé, tak to nebylo naposledy :) V mezičase jsem si potrénovala s černobílkama, byl to fajn víkend a těším se opět na příští rok.


13.6.2013

Do akcí přídán VIP víkend 2 :)7.-9.6.2013

Tak a je za námi dlouho očekávané MČR BC v agility konané ve Strážnici. Letos jsem se opět účastnila i jako pomocník a je to opravdu náročné, odbíhat od parkuru na rychlo pro pesany a připravit si je, jak je potřeba. Ale jsem ráda, že jsem se mohla na organizaci této krásné akce podílet, největší poděkování patří Marti V. a "Ostrovanům", že se opět vrhli do pořádání a všichni si mohli užít perfektní závod. Musím říct, že s výkonama holek jsem byla spokojená. Texi jsem chtěla už přihlásit do veteránu, ale byla jsem přemluvena, že jí to mám dopřát jako konečný závod její kariéry a hlavně byla vyžádána jako podpora družstva Taková normální rodinka ( já s Texi, Kačka s Crashem, Michal s Garpem a já s Infi ), moji milí spoludružstevnící, jsme prostě nejlepší, ale už nikdy, opravdu NIKDY, neběhám se dvěma psy v jednom družstvu... :)) Texi všem ukázala, že se ještě může srovnávat s mlaďochama, a že rozhodně nepatří do starého železa - oba družstevní běhy zaběhla čistě a krásně, no prostě jako vždy a vše :) Infi mi udělala ve družstvech taky obrovskou radost, v sobotním agility jsem jí vykouzlila odmítačku na poslední překážce, ano, už jsem opravdu nemohla, běžet první a poslední ve družstvu je sice lepší, než hned po sobě, ale i tak jsem se nestihla vydýchat - ono to hecování Texuli dáva zabrat :))) No a v nedělním jumpingu opět odmítačka těsně před koncem, opět moje chyba, bylo to málo pohlídané. Inečka běžela ale překrásně, možná už opravdu dostává rozum :)) Zbytek družstva se v obou bězích diskvalifikoval, Kačenka to ještě zpestřila krásným placákem před koncem parkuru... Ale i tak všichni bojovali, děkujem :)) A Infi se sobotním 9. místem v agi - speciální závod, kvalifikovala do nedělního finále, kde už se nám nezadařilo, vyběhla dřív ze slalomu a nějak jsem si toho vůbec nevšimla... I tak jsem s oběma spokojená, i přes to, jak to bylo celé náročné jsem si celé mistrovství užila a těším se na další ročník, kterého se snad zúčastním už i s nejmladší černobílkou :) Obrovské poděkování patří těm, kteří nás podporovali, pomohli a povzbudili, jste prostě nejlepší... a zvláštní poděkování patří Dance a Janičce při pomoci s holkama pří družstvech, máte můj obdiv, já bych ty obludy uřvané hlídat nechtěla :))) A taky bych chtěla poděkovat mému příteli a firmě H&B za krásné družstevní trička :)) 

Zde se můžete podívat na video našho družstva Taková normální rodinka :)

                                                                                            (foto:Kamča Ševčíková)


19.5.2013

Sraz NF Kyjov - mockrát děkujeme majitelce Mii Olince za domluvení a pronájem placu v Kyjově. Předtím jsem tam nikdy nebyla, a tak krásný, velký cvičák, s tak krásnou klubovnou jsem už dlouho neviděla. I přes to, že se "Futuráčku" sjelo jen pár, sraz jsme si všichni užili, potrénovali agi, na konec byl také mini závod, který vyhrála Peťka s Inesskou :) Určitě uspořádáme i další ročníky a budeme očekávat hojnější účast :)
15.5.2013

Dnes oslavila Infi svých krásných 7 let, je to neuvěřitelné, jak ten čas letí... Přejeme jenom to nejlepší, ať zůstane pořád taková jaká je, pořád střeštěná, veselá a na parkuru tvrdohlavá :) Takovou ji máme rádi :)


26.-28.4.2013

O tomto víkendu proběhl VIP víkend na cvičáku KK Hodonín, spolu s Kačkou jsme si udělaly 3denní intenzivku nejen pro Hodoňáky, ale přijelo i pár agiliťáků ze Slovenska. Po dlouhé době jsem si roli trenéra užila, lidičky byli spokojení a nadšení a už se ptali na další podobnou akci.. která už je naplánována :) Takže se můžete těšit na podzim na VIP víkend 2 :)


2.3.2013

Změna místa konání srazu NF - nové propozice najdete - ZDE -
13.2.2013


Dnes oslavily své 3. narozeniny naše štěnda z vrhu "D". Všem přejeme jenom to nejlepší, spoustu radosti a zábavy se svými dvounohými i čtyřnohými kamarády :))

9.2.2013


Ve dnech 18.-19.5. proběhne v Hodoníně sraz naši chovatelské stanice, propozice najdete - ZDE - Na všechny se moc těšíme :)

Do akcí jsem se rozhodla vypsat tréninky, tábory atd, na kterých se budu letos podílet, na pravidelné reportáže z všemožných akcí není teď moc času, takže to bude využito tímto způsobem :)

Aktualizovány odkazy


31.1.2013

- ZDE -  najdete příhlášku a propozice na Letní výcvikový tábor ve Zbraslavi, tábor je zaměřený jak na agility (pod mým vedením), tak na všestranný výcvik (J.Šesták, M. Meszároš).


30.1.2013

Upraveny odkazy21.1.2013


Dnes slaví své 3. narozeniny náš vrh C, všem hnědulínům přejeme jenom to nejlepší do dalších let :)
1.1.2013


Všem přátelům, rodině i známým přejeme v novém roce hodně zdraví, radosti a lásky :))